Scroll
down

Přístupnost objektů pro osoby doprovázející dítě v kočárku nebo dítě do tří let

Petr.Hazuza@bariery.cz

Kritéria pro ohodnocení stupně přístupnosti objektu pro osoby doprovázející dítě v kočárku nebo dítě do tří let byly vytvořeny ve spolupráci se spolkem Síť pro rodinu. Jsou odvozeny od Metodiky kategorizace přístupnosti objektů a plně také využívá jejich formulářů. To umožňuje při mapování přístupnosti pro hendikepované současně také získat data důležitá např. pro rodiče s dětmi. Analogicky s Metodikou kategorizace...

more

Přístupnost objektů pro seniory

Petr.Hazuza@bariery.cz

Kritéria pro ohodnocení stupně přístupnosti objektu pro seniory byly vytvořeny ve spolupráci s projektem SenSen. Jsou odvozeny od Metodiky kategorizace přístupnosti objektů a plně také využívá jejich formulářů. To umožňuje při mapování přístupnosti pro hendikepované současně také získat data důležitá pro seniory. Analogicky s Metodikou kategorizace přístupnosti objektů rozslišuje objekty jako "přístupné", "částečně přístupné" a "obtížně přístupné nebo nepřístupné".   Přístupný...

more

We are launching new website mapybezbarier.cz

Admin

Welcome to our new website mapybezbarier.cz. You can find here: new information about project, project´s mapping progress and information about newly mapped places and its attraction. You can learn the details of the mapping technique and after completing the mapping you will find available measured data on our website.

more

Visit our Facebook profile

Admin

Visit our Facebook profile Maps without barriers and find inspiration and tips, where to go for the trip and the latest information about accessibility of mapped objects.

more

Be there when barrier-free map will be launched

Give us your email address and we'll keep you informed.

Stay tuned for regular news from the mapping, events related to the project and all the other information that is relevant.

Sign up
now

* Items with * are required

Check our Facebook

Project is supported by

IOP - Kvalita života Integrovaný operační program Evropský fond pro regionální rozvoj Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Partners

Seznam Forpsi
 
Asociace krajů české republiky Svaz měst a obcí ČR České budějovice